THE 5-SECOND TRICK FOR کارشناسی خودرو در محل

The 5-Second Trick For کارشناسی خودرو در محل

The 5-Second Trick For کارشناسی خودرو در محل

Blog Article

به دلیل اینکه تصادف ماشین می تواند تاثیر بسیار زیادی روی قیمت آن داشته باشد، بسیاری از افراد با بهترین روش ها این تصادف را از مشتری پنهان می کنند تا بتوانند خودرو را با قیمت بالایی بفروشند.

کارنامه ارائه‌دهنده خدمات تخصصی خودرو مانند کارشناسی، خرید و فروش، سرویس دوره‌ای و خرید اقساطی است.

کارشناس باید تمامی حالات گیربگس اعم از اتومات و دستی بودن را مورد بررسی قرار دهد و از سلامت آن‌ها آگاه شود.

پاسخگویی سایت به همراه سرعت عمل و دقت ‌کارشناس اعزامی، همگی عالی بودن.

متاسفانه گاهی برخی سودجویان با فروش ماشین تصادفی به جای خودرو سالم و یا تغییر و تعویض برخی قطعات یا آپشن های خودرو در پی کلاهبرداری از خریداران معمولی خودرو ها هستند.

از آنجا قطعه انتخابی کیفیت و نوع رنگ مشابهی با قطعه‌ی قبلی خودرو دارد تشخیص آن به شدت سخت می‌شود. در چنین شرایطی تنها کارشناس خرید خودرو است که می‌تواند با شم کارشناسی‌اش (کارشناسی بدنه خودرو) این موضوع را تشخیص دهد.

برای فعالیت حرفه ای به مدرک کارشناسی خودرو نیز نیاز پیدا خواهید کرد. با کسب تجربیات کافی می توانید مشکلات فنی خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن به سرمایه بسیار خوبی دست پیدا کنید.

هزینه کارشناسی و قیمت کارشناسی فنی و بدنه، براساس عوامل متعددی از جمله نوع خودرو و سال ساخت آن، برند و آپشن‌های خودرو تعریف می‌شود و نمی‌توان به‌طور دقیق هزینه‌ای برای آن مشخص کرد. اما اصلا نگران نباشید! در صورتی که خودروی خود را برای بررسی و تست به کارشناسان آچاره بسپارید، خدماتی بسیار با کیفیت در ازای هزینه‌ای بسیار منصفانه دریافت خواهید کرد.

در این گزارش آمده کارشناسی خودرو در محل است که سه ساعت بعد «دیگر کسی پاسخگوی تماس نیست».

از طرفی دیگر، یکی از مزیت استفاده از کارشناسی سیار خودرو این است که درصورتیکه خودرو دارای مشکلات فنی تخصصی باشد، کارشناس سیار خودرو میتواند آن را تشخیص دهد و راهنمایی لازم را به شما میدهد تا با خیال راحت‌تری خودرو مورد نظر خود را خریداری کنید.

در چنین شرایطی ممکن است برخی از کارشناسی ها، آنطور که باید از اعتبار کامل برخوردار نباشند.

این دستگاه، به‌طور دقیق می‌تواند وضعیت و ضخامت رنگ بدنه را بررسی کند.

نام این سامانه کارکیتا بوده و در حال ارائه خدمات کارشناسی خودرو در محل در کل کشور است.

کارشناسان فنی و تخصصی ما در هر نقطه از تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

Report this page